دسته بندی تجهیزات

تعمیرابزار-tamirabzar
جستجوی پیشرفته
دسته بندی ها

فیلتر با نام
اعمال فیلتر

فیلتر نام برند
اعمال فیلتر

فیلتر با قیمت
(تومان) از قیمت
(تومان) تا قیمت
اعمال فیلتر

درباره دستگاه لاستیک درار سنگین و سواری چی میدونیم ؟

خرید دستگاه لاستیک دربیار یا درار برای کسانی که کار تعویض لاستیک ( لاستیک فروشی ) دارند یا تمامی آپاراتی هایی که داریم یک دستگاه واجبه ! چرایی این موضوع رو اینجوری توضیح میدم : فکر کنید من یه مغازه آپاراتی دارم و برای تعویض یک لاستیک کلی وقت صرف میکنم و مشتری های من به دلیل نداشتن وقت میرن ، اما من تمام توان جسمی و زمانی خودم رو برای این کار گذاشتم اما اون نتیجه ای که میخوام رو نگرفتم ، در مقابل مغازه ای هست که دستگاه لاستیک دربیار ( دستگاه تعویض لاستیک ) خریده و تو یک سوم زمانی که من برای جدا کردن لاستیک از رینگ صرف می کنم اون کارشو تموم میکنه و در زمان جدا کردن لاستیک هم هیچ آسیبی به رینگ نمیزنه و خودش رو هم خسته نمی کنه ، حالا این قضیه رو توی خودروهای سنگین ببین چقدر سخته !

همه این دلایل به شما کمک میکنن که بتونین لاستیک درار مورد نیاز خودتون رو انتخاب کنید و از تایلوور و لوازم پنچرگیری قدیمی استفاده نکنید ، البته این رو هم بدونین که هرجایی اصطلاحاتی مثل لاستیک درآر یا لاستیک دربیار ، دستگاه لغ کن لاستیک شنیدیم منظورمون همون لاستیک درار هستش که بین مکانیک ها رایج شده است .

دستگاه لاستیک درآر چند مدل مختلف داره : دربیار سبک ، لاستیک درار سنگین و لغ کن لاستیک لودری که تو خانواده خودروهای سنگین قرار داره ، البته این رو هم در نظر داشته باشین قیمت لاستیک درار سنگین به مراتب از قیمت لاستیک دربیار سواری بیشتره .

دستگاه لاستیک درار سبک یا سنگین چه قسمت هایی داره ؟

دستگاه لاستیک درآر سواری و کامیونی یک جک لغ کن ، سینی دوار دو طرفه ، ناخنی های نگه دارنده رینگ ، گیربکس کم مصرف پر قدرت برای چرخاندن سینی و همچنین درجه باد اتوماتیک و یک قسمت به عنوان کمک کننده ( هلپ Help ) داره که به شما کمک میکنه تا راحت تر بتونین لاستیک رو فشار بدین و عملیات جدا کردن لاستیک رو انجام بدین .

این دستگاه دو مدل درار سه 3 پدال و درآر چهار 4 پدال داره که فرق بین این دو مدل دستگاه شوکر باد هستش که میتونه به شما برای باد زدن سریع و اتصال کامل رینگ و لاستیک کمک کنه . تعمیرابزار به شما در خرید مناسب و اطلاع از شرایط خرید اقساطی دستگاه لاستیک درآر سواری یا سنگین کمک میکنه و در حد خودش بهترین مشاوره رو به شما همکاران عزیز میده . برای اطلاع از قیمت  و خرید دستگاه لاستیک درار با شماره های 09100044101 تماس بگیرید .