دسته بندی تجهیزات

جستجوی پیشرفته
دسته بندی ها

فیلتر با نام
اعمال فیلتر

فیلتر نام برند
اعمال فیلتر

فیلتر با قیمت
(تومان) از قیمت
(تومان) تا قیمت
اعمال فیلتر

خرید و قیمت جک قیچی روکار و توکار

  • 1

قیمت جک قیچی ، مشخصات و خرید اقساطی جک قیچی روکار و توکار پاریزان صنعت

شرکت پاریزان صنعت به عنوان یکی از بهترین تولید کنندگان جک های تعمیرگاهی و همچنین جک قیچی تمام تلاش خود را برای فراهم آوردن امنیت بالا در حفظ جان کاربران داشته است . جک های قیچی تولید شده توسط پاریزان صنعت با کلید های فشاری و کنداکتورها و پاورپک های ایتالیایی و همچنین تفلون ضد سایش به جای قلتک برای کم شدن صدا و نداشتن برد الکترونیکی و هزینه نگهداری کم مناسب ترین انتخاب برای شما مکانیک ها و کارشناسان عزیز می باشد. این جک ها به صورت روکار و توکار نصب می شود ، در مکان هایی که امکان کندن و نصب داخل زمین وجود ندارد ( برای مثال مکان های استیجاری ) بیشترین مورد استفاده از جک روکار می باشد .

چند مدل جک قیچی هیدرولیکی داریم ؟

جک های قیچی روکار یا توکار در مدل های مختلف ارتفاع یک متر (جک قیچی کوتاه) و ارتفاع یک متر و هشتاد و از نظر کفی در دو مدل کفی کوتاه و بلند (جک قیچی مخصوص میزان فرمان) وجود دارد که هر کدام دارای کاربری های مختلفی می باشد ، جک قیچی ارتفاع کوتاه یا یک متری مخصوص مراکز تشخیص رنگ یا مراکز کارشناسی خودرو و همچنین خدمات تعویض لاستیک (جک مخصوص لاستیک فروشی) که کمک شایانی به باز و بسته کردن چرخ ها در زمان کوتاهی می کند استفاده می شود ، در این مدل جک ها از قفل کن های مکانیکی بادی استفاده شده که برای آن نیاز به یک مخزن باد ( کمپرسور باد ) حداقل 250 لیتری می باشد . مدل دیگر جک قیچی ارتفاع یک و هشتاد است که مخصوص مکانیکی ها و مراکز سرویس و تعویض روغن خودرو می باشد و قیمت این جک از قیمت جک قیچی کوتاه بیشتر می باشد و به صورت چهار سیلندر و در هر سمت دو سیلندر عرضه می شود .

در این جک های قیچی فاصله بین صفحات  و یا به عبارتی دیگر فضای کار زیر خودرو از نظر عرضی حدود 80 سانت می باشد که فضای کمتری را نسبت به جک دو ستون را در اختیار شما همکاران قرار می دهد. البته مزیت جک قیچی به جک دوستون فضای اشغالی کم آن و عدم نیاز به تنظیم بازویی در هر بار استفاده است .

امنیت در جک قیچی هیدرولیکی چگونه تضمین می شود ؟

جک های قیچی ارتفاع یک متر دارای قفل کن های مکانیکی بادی به صورت شیارهایی که در کفی جک که به زمین متصل می شوند هستند ، اما امنیت در جک قیچی دوبل با داشتن چهار سیلندر ( در هر سمت 2 سیلندر ) که به صورت ضربدری با هم در ارتباط هستند فراهم می شود ، به گونه ای که به هر دلیلی اگر نشتی در سیستم وجود داشته باشد یکی از طرفین از کار بیفتد طرف دیگر نیز قفل می شود و به هیچ عنوان به پایین سقوط نمی کند . عمکلکرد این جک ها مشابه عملکرد پمپ سیلندر بوستر ترمز می باشدو امنیت جک را به صورت ضربدری فراهم می کند.

درباره نصب جک های قیچی چه می دانید ؟

نصب جک به دو صورت روکار و توکار انجام می شود ، جک قیچی به دلیل فشار زیادی که بهد از بلند شدن خودرو بر روی آن وجود دارد و این وزن در چهار جهت تقسیم می شود و از افتادن جک جلوگیری می کند و فقط برای جلوگیری از حرکت جک باید آن را به زمین متصل کرد ، البته توجه داشته باشید در مدل های توکار باید یک شیار برای داخل رفتن سیلندر ها و هم سطح شدن کفی جک با زمین در نظر گرفت .

جک قیچی مخصوص میزان فرمان داریم ؟

شرکت پاریزان صنعت با تنوع محصولات خود در زمینه جک های قیچی توانسته این نیاز را نیز با تولید جک قیچی کفی بلند که محل لازم برای قرار گیری ترن تیبل ، صفحه لغزان عقب و جک تودلی برای بالابردن خودرو از روی جک را دارد تمام نیاز شما را برای داشتن محیط کاری خلوت و ایمن با توجه به این که بعد از جمع شدن هیچ فضایی را اشغال نمی شود محیا کند . در این مدل جک قیچی خودور با چرخ بلند میشود نه از رکاب . قیمت جک قیچی مخصوص میزان فرمان به مراتب بیشتر از جک های دیگر می باشد .

جک قیچی پرتابل یا قابل حمل چیست ؟

در مدل های ارتفاع کوتاه شما می توانید به صورت سفارشی یک صفحه چرخ دار به همراه دسته کمکی را سفارش دهید که به شما امکان تغییر موقیت جک را می دهد . این مدل جک ها با چرخ های قفلدار مخصوص مکان هایی است که بدون کندن رو نصب نیاز به جک دارند .

نکته مهم در زمان سفارش این است که جک های قیچی تک فاز 30 در صد ضعیف تر از جک قیچی سه فاز عمل می کند و اگر برای خودرو های SUV و یا شاسی بلند از جک قیجی استفاده می کنید نباید فاصله جک تا شاسی خودرو را با قطعه دیگری کم کنید . قدرت جک قیچی در زمان استارت کم می شود و باعث بازدهی کمتر جک خواهد شد .

شما می توانید برای خرید و اطلاع از قیمت جک قیچی پاریزان صنعت با کارشناسان تعمیرابزار به عنوان نماینده رسمی پاریزان صنعت به شماره 09100044101  تماس حاص فرمایید .


چند مدل جک قیچی داریم ؟(کلیک کنید)
جک های قیچی تولید پاریزان صنعت در سه مدل ارتفاع یکمتر با قفل کن های پنوماتیکی بادی ، ارتفاع یک متر و هشتاد دوبل ( چهار سیلندر ) و جک قیچی کفی بلند با ترن تیبل و صفحه لغزان مخصوص میزان فرمان با پاورپک های ایتالیایی تولید شده اند ، برای اطلاع از قیمت و خرید جک قیچی با کارشناسان ما با شماره 09100044101 تماس بگیرید .
خرید و فروش جک قیچی اقساطی هم داریم ؟(کلیک کنید)
بله فروش قسطی جک قیچی هم داریم ! شما می توانید با پرداخت 50 درصد از قیمت جک قیچی باقی مبلغ رو به صورت چک که مورد تایید واحد حسابداری باشد بدون افزایش قیمت روی مبلغ باقی مانده خریداری نمایید . برای ثبت سفارش با شماره 09100044101 تماس بگیرید .
بدون نصب جک قیچی به صورت ثابت می توان از آن استفاده کرد ؟(کلیک کنید)
با توجه به نیاز برخی مراکز مانند فروش و تعویض لاستیک خودرو که مکان زیادی داخل مغازه ندارند و نیاز به باز کردن چرخ های خودرو در خارج از مغازه دارند می توانند با سفارش دسته کمکی و چرخ های مخصوص جک قیچی ، این جک را به صورت متحرک و قابل حمل استفاده نمایند ، که کمک شایانی به افزایش سرعت عمل کار می کند .