دسته بندی تجهیزات

خرید و قیمت دیاگ مهاد صنعت جی دیاگ GDIAG 4
خرید دیاگ تخصصی سایپا و ایران خودرو شرکت مهاد صنعت در تعمیرابزارخرید بهترین دیاگ مهادصنعت GDiag 4 ، دیاگ موتور سیکلت و جت اسکی

خرید و قیمت دیاگ مهاد صنعت جی دیاگ GDIAG 4

Diagnosis Tools Model GDiag4

برند :مهاد صنعت
ویژگی های محصول :
نمایشگر : گرافیکی رنگی
صفحه نمایش : لمسی
وزن : 800 گرم
مهاد صنعت-MehadSanat
کاربر گرامی برای دریافت مشاوره و اطلاعات دیاگ مهاد صنعت جی دیاگ GDIAG 4 با کارشناس تماس بگیرید

نمایش اطلاعات بیشتر

من حمید رضا علیپور کارشناس مهاد صنعت هستم برای مشاوره و خرید مناسب محصول با من تماس بگیرید
ساعت 9 صبح تا 9 شب
09100044101

لطفاً جهت استعلام قیمت محصول با کارشناس مربوطه تماس بگیرید

قیمت دیاگ مهاد صنعت مدل GDiag 4
شرکت مهاد صنعت به عنوان تولید کننده دستگاه های دیاگ و انژکتورشوی برای خودروهای سواری و کامیونت به عنوان یکی از مطرح ترین شرکت ها در این صنعت می باشد . یکی از محصولات این شرکت دستگاه دیاگ جی 4 یا Gdiag4 می باشد که این دیاگ را میتوان در نمایندگی های ایران خودرو و همچنین نمایندگی های کرمان موتور و مدیران خودرو مشاهده کرد و دارای قابلیت های زیر است :
 • صفحه نمایش رنگی و لمسی با اندازه 4.3"
 • قابلیت ارتباط WIFI با نرم افزار اندرویدی
 • عیب یابی خودرو های : ایران خودرو ، سایپا ، پارس خودرو ، زامیاد ، گروه بهمن خودرو ، خودروهای چینی ، خودروهای دوگانه سوز ( گازسوز )
 • مخصوص خودروهای سواری ، کامیونت و سنگین ، موتورسیکلت و جت اسکی
 • دارای زبان فارسی و شرح کامل کد خطا به صورت فارسی
 • دارای امکان عیب یابی سریع و راهنمای تعمیرات بر اساس کد خطا
 • امکان کار با باطری خودرو بدون نیاز به برق ( برق دستگاه از طریق کابل OBD تامین می شود )

دیاگ مهاد صنعت مدل G4 دارای بسته های نرم افزاری مختلفی می باشد که بسته به نیاز هر گروه کاری تقسیم بندی شده است :

دیاگ مهادصنعت G4 با بسته نرم افزاری A02 , A01

دیاگ مهاد با بسته A02 مخصوص مکانیک ها : در این بسته نرم افزاری قسمت های : عیب یابی موتور ، کیسه هوای ایمنی ( AirBag ) ، ترمز ضد قفل ( ABS ) ، گیربکس اتوماتیک و عیب یابی خودروهای گازسوز وجود دارد ، قابلیت های دیگری در دیاگ مهاد صنعت با سخت افزار G4 وجود دارد که می توان به صورت جداگانه به دستگاه اضافه کرد :

 • نرم افزار تست باطری و دینام
 • دانلود و تبدیل ایسیو ( ریمپ و تیونینگ )
 • تعریف کلید و ریموت

دیاگ مهادصنعت G4 با بسته نرم افزاری B02 , B01

دیاگ مهاد صنعت مدل G4 یا Gdiag4 با بسته نرم افزاری B02 : این بسته نرم افزاری در دستگاه دیاگ G4  مخصوص گروه تنظیم موتور می باشد و شامل این موارد می باشد : عیب یابی موتور ، کیسه هوای ایمنی ( AirBag ) ، ترمز ضد قفل ( ABS ) ، گیربکس اتوماتیک ، مالتی پلکس ، تعریف کلید و ریموت ، کد خوان سوییچ و عیب یابی خودروهای گازسوز و عیب یابی سریع ، قابلیت های دیگری در دیاگ مهاد صنعت با سخت افزار G4 وجود دارد که می توان به صورت جداگانه به دستگاه اضافه کرد :

 • نرم افزار تست باطری و دینام
 • دانلود و تبدیل ایسیو ( ریمپ و تیونینگ )

دیاگ مهادصنعت G4 با بسته نرم افزاری C02 , C01

بسته نرم افزاری کامل و حرفه ای در دیاگ مهادصنعت با سخت افزار G4 بسته C02 می باشد که کاملترین بسته نرم افزاری است و شامل قسمت های زیر می باشد : عیب یابی موتور ، کیسه هوای ایمنی ( AirBag ) ، ترمز ضد قفل ( ABS ) ، گیربکس اتوماتیک ، مالتی پلکس ، تعریف کلید و ریموت ، کد خوان سوییچ و عیب یابی خودروهای گازسوز و عیب یابی سریع و دانلود و تبدیل ایسیو .

توجه داشته باشید در در هنگام خرید دستگاه عیب یاب مهاد Gdiag4 دستگاه شامل موارد زیر است :

 • سخت افزار GDIAG4 جی دیاگ 4
 • کیف رو دوشی
 • کابل OBD و کابل DV110

سایر کانکتورها و کبل ها برای مثال : مزدا ، ریو ، نیسان ، 405 های قدیمی و ... در صورت نیاز مشتری به صورت جئاگانه محاسبه می شوند .

قابلیت راهنمای هوشمند دیاگ مهاد صنعت GDIAG4

در این دیاگ بعد از عیب یابی و به دست آوردن لیست خطاهای خودرو شما میتوانید روی هر کد خطا که نمایش داده می شود کلیک کنید و در صفحه جدید نحوی عیب یابی کردن و رفع خطای نمایش داده شده را به شما آموزش می دهد.

قبل از ریمپ و تیونینگ با دیاگ مهاد فایل دامپ ایسیو را ذخیره کنید

با استفاده از دیاگ مهادصنعت شما میتوانید قبل از تغییر دادن پارامترهای ایسیو برای مثال تغییر دادن دمان فن خودرو شما میتوانید دامپ فعلی که بر روی خودرو وجود دارد را در دستگاه ذخیره کنید که در قیمت دامپ های خوانده شده در زمان ریمپ در دسترس هستند . بعد از تغییر پارامتر ها هم شما می توانید فایل ریمپ شده را برای استفاده های بعدی ذخیره کنید و در قسمت دامپ های ریمپ شده میتوانید از آنها استفاده کنید .

در صورتی که شما یک فایل دامپ آماده داشته باشید ، میتوانید با خارج کردن حافظه داخلی ( SDCARD ) دستگاه دیاگ و اتصال به کامپیوتر وارد پوشه ریمپ شده و در قسمت دامپ های ریمپ شده ( My Dump ) فایل دامپ با پسوند bin را در این پوشه کپی میکنید و بعد از اتصال به دستگاه به این فایل دسترسی خواهید داشت .

کد شناسایی محصول : TAP-49
100
5120465

تجهیزات تعمیرگاهی تعمیرابزار