دسته بندی تجهیزات

فروشگاه تعمیرابزار/تجهیزات تعمیرگاهی/تجهیزات برق و باطری خودرو/تستر سیم کشی و شبیه ساز/تستر سیم کشی و شبیه ساز سیوان مهادصنعت
تستر سیم کشی و شبیه ساز سیوان مهادصنعت-Wiring tester and simulator of Sivan Mahad Sanat
تستر سیم کشی و شبیه ساز سیوان مهادصنعت-Wiring tester and simulator of Sivan Mahad Sanat تستر سیم کشی و شبیه ساز سیوان مهادصنعت-Wiring tester and simulator of Sivan Mahad Sanat

تستر سیم کشی و شبیه ساز سیوان مهادصنعت

Wiring tester and simulator of Sivan Mahad Sanat

برند : مهاد صنعت MehadSanat

نمایش اطلاعات بیشتر

ویژگی های محصول :
شبیه‌سازی عملکرد سنسورها : دارد
تست باتری و دینام : دارد
اسیلوسکوپ خودرویی : دارد
تحریک عملگر : دارد
مهاد صنعت-MehadSanat
کاربر گرامی برای دریافت مشاوره و اطلاعات مربوط به تستر سیم کشی و شبیه ساز سیوان مهادصنعت با کارشناس تماس بگیرید
من رامین یعقوبی کارشناس مهاد صنعت هستم برای مشاوره و خرید مناسب محصول با من تماس بگیرید
واسه کد تخفیف اینجا کلیک کن
روی کد تخفیف کلیک کنین ، بعد از ثبت شماره کد تخفیف بگیرین به کارشناس بدین و از خرید لذت ببرید


تحویل اکسپرس
مشاوره با کارشناس
آموزش محصول
تضمین بهترین قیمت
ضمانت اصالت کالا
ارسال به تمام نقاط
100


نقد و بررسی
سیوان، ابزاری هوشمند، مکمل عیب یاب
ابزاری است که کمک می کند تا عیب یابی و تعمیر خودرو کاری ساده تر، علمی تر و البته قابل اطمینان تر 3سیوان  با شبیه سازی عملکرد سنسورهای خودرو، نمایش شکل سیگنال های خروجی سنسورها و 3باشد. سیوان فرامین صادره برای عملگرها، اندازه گیری ولتاژ و تست اتصال سیم ها، ابزاری کارا و مفید برای عیب یابی خودرو است. این ابزار معمولا در کنار دستگاه عیب یاب استفاده می شود.  و تعمیرکار می تواند به کمک سیوان و دستگاه عیب یاب از صحت عملکرد ای سی یو، سیم کشی خودرو و سنسورهای خودرو اطمینان حاصل کند.
سنسورها عناصر الکترومکانیکی اندازه گیری در سیستم جامع کنترل الکترونیکی خودرو هستند. وظیفه اصلی سنسورهای یک خودرو اندازه گیری پارامترهای فیزیکی یا شیمیایی مکان نصب سنسور و انتقال داده های اندازه گیری شده در قالب سیگنال ) خودرو است. در واقع سنسورها همچون حواس واحد کنترل الکترونیکی خودرو ECUالکتریکی به واحد کنترل الکترونیکی ( عمل می کنند.
شناسایی دقیق عیوب، یکی از پارامترهای مهم و اساسی در تعمیر تجهیزات و دستگاه هاست. بسیاری از عیوب تجهیزات و دستگاه های جدید بدون دسترسی به ابزارهای مخصوص این کار به سختی انجام می شود و حتی در بعضی مواقع امکان پذیر نیست. خودرو در تمام انواع و تعاریف آن نیز یکی از وسایلی ست که در تعداد و تنوع زیاد و برای کاربردهای مختلف تولید شده و استفاده می شود. خودروهای سواری، خودروهای سنگین، ماشین آلات کشاورزی و راه سازی، شناورهای کوچک و متوسط مانند جت اسکی و قایق، و موتور سیکلت هر روز الکترونیکی تر می شوند و عیب یابی آنها بیشتر به ابزارهای تخصصی نیاز دارد.
یکی از ابزارهای عیب یابی، عیب یاب یا دیاگ است، این ابزار با ای سی یوها یا همان کامپیوترهای خودرو ارتباط برقرار کرده و عیوب خودرو را نمایش می دهد. زمانیکه ای سی یو خطایی را گزارش می دهد این خطا می تواند مربوط به خود قطعه ای که ای سی یو به آن اشاره کرده باشد یا اینکه سیم کشی خودرو دچار اشکال شده باشد، حتی ممکن است خود ای سی یو آسیب دیده باشد و خطا را اشتباه گزارش کند.
سیوان یا دستگاه تست سیم کشی خودرو و شبیه ساز سنسور، ابزاریست که کمک می کند عیب یابی خودرو به کاری سریع، دقیق و آسان بدل شود.
شبیه سازی عملکرد سنسورها و اسیلوسکوپ خودرویی در یک دستگاه
برای عیب یابی و تعمیر خودرو نیاز به اندازه گیری و شبیه سازی در کنار یکدیگر است. شبیه سازی سنسورها در مشخص کردن قطعه یا محل خرابی، بخصوص برای خرابی هایی که اثر آن تنها در اطلاعات ای سی یو خودرو قابل مشاهده است، مفید است و اندازه گیری می تواند وضعیت جاری قطعات را مشخص کند، تجمیع این دو قابلیت در یک دستگاه سیوان را به دستگاهی کارا تبدیل است.
پشتیبانی از انواع سنسورهای موجود در خودرو
سنسورهای بکار رفته در خودرو به سنسورهای مقاومتی، ولتاژی، ضربه، ترکیبی و پالسی تقسیم می شوند. دستگاه سیوان از تمامی این انواع پشتیبانی می کند. هر کدام از این گروه سنسورهای برحسب تکنولوژی ساخت یا کیفیت و کمیت خروجی خود به دسته های کوچکتری تقسیم می شوند. سیوان دستگاهی است که از انواع مختلف این سنسورها پشتیبانی می کند و می تواند عملکرد آنها را شبیه سازی کند.
بدون نیاز به برق شهری یا شارژ باتری داخلی
سیوان برای کار نیازی به برق شهری، آداپتور یا شارژ باتری داخلی ندارد و تنها از باتری خودرو یا قایق برای کار استفاده می کند. همچنین می توان از آن در تست های درحال حرکت خودرو (تست جاده ای) و تست های درحال حرکت قایق و جت اسکی استفاده کرد.5 1198
تجهیزات تعمیرگاهی تعمیرابزار
کد شناسایی محصول : TAP-34
تعمیرابزار-tamirabzar
بوش بوش
روداک روداک
رایان خودرو اندیش رایان خودرو اندیش
مهاد صنعت مهاد صنعت
لانچ لانچ
طراحان نوین مدار طراحان نوین مدار
موتور اسکان خودرو موتور اسکان خودرو
تاپ دان تاپ دان
مرسدس بنز مرسدس بنز
بی ام و بی ام و
هیوندای هیوندای
کیا موتور کیا موتور
الکتروصنعت الکتروصنعت
موتورآزمای ثمین موتورآزمای ثمین
ایکس تول ایکس تول
بیگ رد بیگ رد
مِمو اسکن مِمو اسکن
نیترو OBD نیترو OBD
پولی پولی
والتز والتز
سولید پاور سولید پاور
سیزتا سیزتا
فاسپ فاسپ
نگار خودرو نگار خودرو
دی اچ سی دی اچ سی
آریازون آریازون
تعمیرابزار ، مرجع تجهیزات تعمیرگاهی و مکانیکی کشور

کاربر گرامی ، فروشگاه تجهیزات تعمیرگاهی تعمیرابزار با جمع آوری تمامی تجهیزات تعمیرگاهی برقی و باتری سازی : تستر ایسیو ، ریمپ و تیونینگ ایسیو ، پروگرامر ایسیو (ECU) ، دیاگ پرتابل ، دیاگ اندرویدی ، دیاگ تخصصی ، دیاگ لپ تاپی ، تستر سیمکشی خودرو ، تستر باطری و دینام خودرو ، و تجهیزات تعمیرگاهی مکانیک ها : قطعه شور ، انژکتورشور 4 سیلندر ، انژکتورشور 6 سیلندر ، سوخت سنج ، شستشو دهنده رادیاتور خودرو و تجهیزات تعمیرگاهی تعویض روغن : ساکشن روغن موتور ، ساکشن روغن گیربکس ، پمپ واسکازین و تجهیزات تعمیرگاهی میزان فرمان و آپاراتی : بالانس درجا ، بالانس کامپیوتری(دیجیتال)، دستگاه تنظیم باد اتوماتیک ، لاستیک درآر سبک و لاستیک درآر سنگین ، دستگاه کمپرسور باد نیتروژن ،دستگاه میزان فرمان و جک های تعمیرگاهی : جک روغنی ، جک بطری ، جک موتور درآر ، جک گیربکس درآر ، جک دوستون ، جک چهار ستون ، جک قیچی ، انواع خرک ، جک سوسماری و جک های اسکیتی (جک نمایشگاهی) برای شما شرایطی را فراهم کرده است تا با صحبت با کارشناسان مجرب در زمینه تجهیزات تعمیرگاهی بهترین انتخاب را داشته باشید ، از این رو اطلاعات تماس با هر یک از کارشناسان شرکت های تولید کننده تجهیزات در صفحه توضیحات هر کالا درج شده است .

نمایش اطلاعات بیشتر
دسترسی سریع
تعمیرابزار در شبکه های اجتماعی

سلام ، هر سوالی درباره تجهیزات تعمیرگاهی ، تعمیرات دستگاه و قیمت داشتین از ساعت 8 صبح تا 11 شب در خدمتتون هستیم
09388778008

 

کلیه حقوق این سایت متعلق به تعمیرابزار می باشد