دسته بندی تجهیزات

خرید و قیمت تستر سیم کشی و شبیه ساز سیوان مهادصنعت
خرید تستر سیمکشی خودرو ، مدل سیوان در تعمیرابزارقیمت بهترین تستر سیمکشی و شبیه ساز سنسورها تولید شرکت مهادصنعت

خرید و قیمت تستر سیم کشی و شبیه ساز سیوان مهادصنعت

Wiring tester and simulator of Sivan Mahad Sanat

برند :مهاد صنعت
ویژگی های محصول :
شبیه‌سازی عملکرد سنسورها : دارد
تست باتری و دینام : دارد
اسیلوسکوپ خودرویی : دارد
تحریک عملگر : دارد
مهاد صنعت-MehadSanat
کاربر گرامی برای دریافت مشاوره و اطلاعات مربوط به تستر سیم کشی و شبیه ساز سیوان مهادصنعت با کارشناس تماس بگیرید

نمایش اطلاعات بیشتر

من حمید رضا علیپور کارشناس مهاد صنعت هستم برای مشاوره و خرید مناسب محصول با من تماس بگیرید
ساعت 9 صبح تا 9 شب
09100044101

لطفاً جهت استعلام قیمت محصول با کارشناس مربوطه تماس بگیرید

 
تستر سیمکشی سیوان، ابزاری هوشمند، مکمل عیب یاب
 
سیوان ابزاری است که کمک می کند تا عیب یابی و تعمیر خودرو کاری ساده تر، علمی تر و البته قابل اطمینان تر با شبیه سازی عملکرد سنسورهای خودرو، نمایش شکل سیگنال های خروجی سنسورها و می باشد. سیوان فرامین صادره برای عملگرها، اندازه گیری ولتاژ و تست اتصال سیم ها، ابزاری کارا و مفید برای عیب یابی خودرو است. این ابزار معمولا در کنار دستگاه عیب یاب استفاده می شود.  و تعمیرکار می تواند به کمک سیوان و دستگاه عیب یاب از صحت عملکرد ای سی یو، سیم کشی خودرو و سنسورهای خودرو اطمینان حاصل کند.
سنسورها عناصر الکترومکانیکی اندازه گیری در سیستم جامع کنترل الکترونیکی خودرو هستند. وظیفه اصلی سنسورهای یک خودرو اندازه گیری پارامترهای فیزیکی یا شیمیایی مکان نصب سنسور و انتقال داده های اندازه گیری شده در قالب سیگنال ) خودرو است. در واقع سنسورها همچون حواس واحد کنترل الکترونیکی خودرو ECUالکتریکی به واحد کنترل الکترونیکی ( عمل می کنند.
شناسایی دقیق عیوب، یکی از پارامترهای مهم و اساسی در تعمیر تجهیزات و دستگاه هاست. بسیاری از عیوب تجهیزات و دستگاه های جدید بدون دسترسی به ابزارهای مخصوص این کار به سختی انجام می شود و حتی در بعضی مواقع امکان پذیر نیست. خودرو در تمام انواع و تعاریف آن نیز یکی از وسایلی ست که در تعداد و تنوع زیاد و برای کاربردهای مختلف تولید شده و استفاده می شود. خودروهای سواری، خودروهای سنگین، ماشین آلات کشاورزی و راه سازی، شناورهای کوچک و متوسط مانند جت اسکی و قایق، و موتور سیکلت هر روز الکترونیکی تر می شوند و عیب یابی آنها بیشتر به ابزارهای تخصصی نیاز دارد.
یکی از ابزارهای عیب یابی، عیب یاب یا دیاگ است، این ابزار با ای سی یوها یا همان کامپیوترهای خودرو ارتباط برقرار کرده و عیوب خودرو را نمایش می دهد. زمانیکه ای سی یو خطایی را گزارش می دهد این خطا می تواند مربوط به خود قطعه ای که ای سی یو به آن اشاره کرده باشد یا اینکه سیم کشی خودرو دچار اشکال شده باشد، حتی ممکن است خود ای سی یو آسیب دیده باشد و خطا را اشتباه گزارش کند.
سیوان یا دستگاه تست سیم کشی خودرو و شبیه ساز سنسور، ابزاریست که کمک می کند عیب یابی خودرو به کاری سریع، دقیق و آسان بدل شود.
 
شبیه سازی عملکرد سنسورهاواسیلوسکوپ خودروییدر یک دستگاه
 
برای عیب یابی و تعمیر خودرو نیاز به اندازه گیری و شبیه سازی در کنار یکدیگر است. شبیه سازی سنسورها در مشخص کردن قطعه یا محل خرابی، بخصوص برای خرابی هایی که اثر آن تنها در اطلاعات ای سی یو خودرو قابل مشاهده است، مفید است و اندازه گیری می تواند وضعیت جاری قطعات را مشخص کند، تجمیع این دو قابلیت در یک دستگاه سیوان را به دستگاهی کارا تبدیل است.
 
پشتیبانی از انواع سنسورهای موجود در خودرو
 
سنسورهای بکار رفته در خودرو به سنسورهای مقاومتی، ولتاژی، ضربه، ترکیبی و پالسی تقسیم می شوند. دستگاه سیوان از تمامی این انواع پشتیبانی می کند. هر کدام از این گروه سنسورهای برحسب تکنولوژی ساخت یا کیفیت و کمیت خروجی خود به دسته های کوچکتری تقسیم می شوند. سیوان دستگاهی است که از انواع مختلف این سنسورها پشتیبانی می کند و می تواند عملکرد آنها را شبیه سازی کند.
 
بدون نیاز به برق شهری یا شارژ باتری داخلی
 
سیوان برای کار نیازی به برق شهری، آداپتور یا شارژ باتری داخلی ندارد و تنها از باتری خودرو یا قایق برای کار استفاده می کند. همچنین می توان از آن در تست های درحال حرکت خودرو (تست جاده ای) و تست های درحال حرکت قایق و جت اسکی استفاده کرد.
 

 
کد شناسایی محصول : TAP-34
100
566615

تجهیزات تعمیرگاهی تعمیرابزار