دسته بندی تجهیزات

خرید و قیمت رادیاتور شور RC830 New
دستگاه شستشوی بخاری ماشین rc830 newجدیدترین رادیاتورشور و بخاری شوربخاری شور خودرو و رادیاتور شور RC830 New

خرید و قیمت رادیاتور شور RC830 New

Radiator Cleaner System Model RC830 New Plus

برند :تعمیرابزار
ویژگی های محصول :
ظرفیت مخزن : 20 لیتر
جنس مخزن : استیل
موتور پمپ : نیم اسب
برق مصرفی : تک فاز
تعمیرابزار-TamirAbzar
کاربر گرامی برای دریافت مشاوره و اطلاعات رادیاتور شور RC830 New با کارشناس تماس بگیرید

نمایش اطلاعات بیشتر

من حمید رضا علیپور کارشناس الکتروصنعت هستم برای مشاوره و خرید مناسب محصول با من تماس بگیرید
ساعت 9 صبح تا 9 شب
09100044101

لطفاً جهت استعلام قیمت محصول با کارشناس مربوطه تماس بگیرید

دستگاه شستشوی رادیاتور و بخاری ماشین مدل RC830 New Plus

یکی از جدیدترین دستگاه های شستشوی رادیاتور و رادیاتور بخاری خودرو مناسب برای خودروهای سواری دستگاه رادیاتورشوی rc830 می باشد . این دستگاه دارای قابلت های متنوعی برای جلوگیری از آسیب به دستگاه و کاربری ساده برای رسیدن به نتیجه ای به صرفه می باشد .

بهترین دستگاه رادیاتورشور و دستگاه بخاری شور مدل RC830 New Plus

رادیاتورشور مناسب برای خودروهای سواری

انواع دستگاه های رادیاتورشور در دو مدل با مخزن 50 لیتری و 18 لیتری ارائه می شوند ، رادیاتورشور RC 830 مناسب برای خودرهای سواری و با موتوری با قدرت نیم اسب از طریق مکانیزم جدید برای شستشوی رادیاتور بخاری ، شسشتوی سیلندر خودرو و شستشوی رادیاتور خودروهای سواری مناسب می باشد .

چرا باید از دستگاه رادیاتورشور استفاده کنیم ؟

امروزه با توجه به افزایش قیمت رادیاتور خودرو و یا رادیاتور بخاری خودروها نه خود مالک تمایل به اوراق کردن رادیاتور دارد نه هزینه باز کردن و بستن داشبورد برای رفع عیب رادیاتور بخاری خودرو مناسب است ، با وجود دستگاه های رادیاتورشور شما می توانید بدون باز کردن رادیاتور و با وصل کردن لوله های ورودی و خروجی رادیاتورشور و ایجاد جریان آب در رادیاتور با استفاده از مواد مخصوص بدون نیاز به باز کردن بالای رادیاتور و اوراق کردن آن می توان مجاری رادیاتور را باز نمود .

درباره رادیاتورشور RC830 بیشتر بدانید

در این رادیاتورشور از نظر ظاهری دو دسته برای قسمت بالایی و دو دسته در قسمت پشت دستگاه تعبیه شده است که می تواند به جابجایی راحت تر دستگاه کمک کند . در قیمت بالایی دستگاه آرسی 830 RC قسمتی برای ابزار مورد استفاده مقل سر شلنگی و بست ها تعیه شده است که هر سرشلنگی و بست در جای مربوط به خود قرار دارند ( مربوط به شستشوی رادیاتور ماشین ، رادیاتور بخاری و سیلندر خودرو) و همچنین قسمت افزودن مواد رادیاتورشور و آب در مخزن دستگاه از این قسمت انجام می شود .

در قسمت نمای جلویی دستگاه یک LCD برای نمایش منوهای دستگاه و دکمه های مربوط به کار با دستگاه و همچنین گیج مربوط به فشار پمپ قرارگرفته که نشان دهنده مسدود بودن یا باز بودن مسیر آب رادیاتور می باشد ( در صورتی که گیج فشار دستگاه رادیاتورشور صفر را نمایش دهد مسیر باز و در صورت بالا رفتن درجه گیج مسیر آب دچار مسدودی می باشد ) قرار گرفته است .

در این دستگاه در قیمت پایین RC830 یک محفظه برای قراردادن شیلنگ های دستگاه تعبیه شده که دارای دو شیلنگ برای ورودی INPUT از ماشین به دستگاه و خروجی OUTPUT از دستگاه به ماشین می باشد که این حفاظ از آسیب رسیدن به شیلنگ جلوگیری کرده و باعث طول عمر بیشتر شیلنگ های رادیاتور شور می شود ( طول هرشیلنگ 2 متر و 70 سانتی متر می باشد ) .

مهمترین قسمت دستگاه یعنی فیلتر رادیاتورشور در قسمت بالای محفظه شیلنگ ها تعبیه شده است که به نوبه خود جدیدترین متر فیلترینگ در دستگاه رادیاتورشور می باشد . این فیلتر به صورت تمام استیل بوده و نیاز به تعویض ندارد و در صورت گرفتگی می توان فیلتر را به صورت کشویی خارج کرد و با تمیز کردن و شستن آن دوباره در سر جای خود قرار دهید .

در قسمت پشت رادیاتورشور یک میله برای جمع کردن کبل برق و جلوگیری از سیب دیده گی کابل ، شیر تخلیه مخزن و یک شبکه برای هواکش موتور دستگاه تعبیه شده است .

نحوه کار با دستگاه رادیاتور شور آرسی RC830 چگونه است ؟

شستشوی رادیاتور بخاری ماشین یا رادیاتور خودرو  با رادیاتورشور  RC830 به دو روش دستی و اتوماتیک انجام میگردد ، در حالت شستشوی اتوماتیک دستگاه در ابتدا هیتر را روشن کرده و تا زمانی که به درجه انتخابی شما نرسیده است فرایند شستشو را شروع نخواهد کرد .

در روش اتوماتیک سه حالت درجه آب تعبیه شده است

  • هفتاد درجه سانتیگراد و زمان ده دقیقه
  • شصت درجه سانتیگراد و زمان بیست دقیقه
  • پنجاه درجه سانتیگراد و زمان سی دقیقه

در صورتی که نیاز به شستشو به صورت دستی داشته باشیم باید از منوی دستگاه قسمت Manual را انتخب کرده و به صورت دلخواه زمان و دمای مورد نیاز برای کار را تنظیم کنیم . یکی از نکات مهم در این ستگاه کار کردن بدون نیاز به المنت است یعنی در صورتی که بخواهیم با دمای آب مخزن شستشو را شروع کنیم تنها کافیست دمایی را تنظیم نکنیم در دستگاه را راه اندازی کنیم .

کد شناسایی محصول : TAP-1199
100
47965

تجهیزات تعمیرگاهی تعمیرابزار