دسته بندی تجهیزات

جستجوی پیشرفته
دسته بندی ها

فیلتر با نام
اعمال فیلتر

فیلتر نام برند
اعمال فیلتر

فیلتر با قیمت
(تومان) از قیمت
(تومان) تا قیمت
اعمال فیلتر

قیمت و خرید دستگاه بالانس چرخ درجا ، بالانس چرخ روکار

  • 1

بررسی ، قیمت و خرید بالانس چرخ درجا یا بالانس چرخ روکار

بالانس کردن چرخ ها توسط دستگاه بالانس روکار باعث رفع مشکل بالانس نبودن ادوات چرخ خودرو ( دیسک چرخ یا توپی چرخ ) نیز می شود ، بالانس کردن چرخ خودرو با دستگاه های ایستاده و یا دیجیتال به دلیل جداسازی چرخ از خودرو نمی توانند مشکلات پیش آمده برای دیسک چرخ را رفع کنند . در اکثر مواقع به دلیل ترمز های ناگهانی در زمان عبور خودرو از مکانهایی که دارای خوردگی اسفات یا سرعت گیرها هستند و بسته به میزان دمایی که دیسک چرخ دارد ، خود دیسک دچار تاب می گردد که باعث بالانس نبودن چرخ های خودرو می شود و رفع این مشکل فقط با دستگاه بالانس روکار یا درجا انجام می شود . بالانس روکار دارای یک موتور برای چرخاندن چرخ و یک لیزر برای نشانه گذاری محل قرارگیری سرب بالانس است که بسته به نیاز مکانیک برای بالانس خودروهای سواری ، بالانس درجا خودروهای سنگین یا نیمه سنگین از موتورهای 3 اسب ، 3.5 است یا 5 اسب استفاده می کنند . بالانس های درجا یا روکار موجود در بازار یا بالانس های درجا ایرانی و یا بالانس درجا ترک یا بالانس درجا ایتالیایی هستند که در واقع شرکت های ایرانی توانسته اند هم پای نمونه های خارجی تولید و به بازار عرضه کنند . نکته ای که در زمان بالانس چرخ با دستگاه بالانس درجا باید به آن توجه شود این است که لرزش های ایجاد شده برای خودرو در سرعت های بین 80 کیلومتر بر ساعت تا 110 کیلومتر بر ساعت بیشتر به دلیل بالانس نبودن چرخ های جلوی خودرو و لرزش در سرعت های بالای 120 کیلومتر بر ساعت به دلیل بالانس نبودن چرخ های عقب خودرو می باشد . اگر شما برای جلوبندی سازی و یا آپاراتی خود نیاز به انجام بالانس چرخ بدون باز کردن چرخ از روی خودرو را دارید ما به شما خرید بالانس درجا یا روکار را پیشنهاد میکنیم .

دستگاه بالانس چرخ روکار یا درجا موتور اسکن مدل F92

شرکت موتور اسکان خودرو ( موتوراسکن ) دستگاه بالانس روکار خود را در سه مدل تک فاز با موتور سه اسب چینی ، سه فاز با موتور چهار اسب یک مدل بالانس درجا سنگین سفارشی به صورت سه فاز با موتور 5.5 است روانه بازار کرده است ، شما می توانید برای اطلاع از قیمت و خرید بالانس درجا موتور اسکن روی لینک مربوطه کلیک کنید .


خرید بالانس درجا برای چه کسانی مناسبه ؟(کلیک کنید)

خرید بالانس درجا برای آپاراتی هایی که باز نکردن چرخ از روی خودرو برای اون ها اولویت داره خیلی مناسبه و هزینه ( زمان ) رو برای ارائه خدمات کاهش میده ، از طرفی برای بالانس چرخ برخی از خودروها مثل پراید ، تیبا یا روآ بهترین کار استفاده از بالانس درجاست تا بتوان علاوه بر خود چرخ ادوات مربوطه مثل دیسک چرخ که در برخی مواقع باعث نا بالانسی چرخ ها هم میشوند رو بالانس کرد و در نتیجه کار بهتری رو به مشتری ارائه داد .

بالانس درجا ایرانی موتوراسکن چه قابلیتی داره ؟(کلیک کنید)

دستگاه بالانس چرخ روکار یا درجا موتور اسکن مدل F92 ، شرکت موتور اسکان خودرو ( موتوراسکن ) دستگاه بالانس روکار خود را در سه مدل تک فاز با موتور سه اسب چینی ، سه فاز با موتور چهار اسب یک مدل بالانس درجا سنگین سفارشی به صورت سه فاز با موتور 5.5 است روانه بازار کرده است ، شما می توانید برای اطلاع از قیمت و خرید بالانس درجا موتور اسکن روی لینک مربوطه کلیک کنید و یا با شماره 09100044101 تماس بگیرید  .